Autobazar Písek, Předotice - Auto Hrach

Potřebujete odtah?

704 259 259

Potřebujete auto?

704 239 239

Vítejte v AutoHrach

Poskytujeme internetový prodej a výkup vozidel přes placené internetové servery.

Dle telefonické domluvy Vám vůz vyskladníme a připravíme k prohlídce.

VIN vozu na vyžádání.

Jsme specialisté na prodej ojetých automobilů. U nás dostanete objektivní informace o stavu vozidel, které prodáváme. Máme osobní přístup a otevřenost, to jsou hlavní věci, na kterých si zakládáme.

Připravujeme pro Vás provozovnu, díky tomu budeme moci nabídku vozidel rozdělit na dvě části a to vozidla do 50.000 Kč a vozidla nad 50.000 Kč.

Rádi Vám sdělíme bližší informace k inzerovaným vozidlům.

Vozidla v hodnotě nad 50 tisíc

vozidla v hodnotě nad 50 tisíc

Vozidla v hodnotě do 50 tisíc

vozidla v hodnotě do 50 tisíc

Slovo majitele

Otevřenost, osobní přístup a dostatek informací o stavu našeho vozového parku.

images

David Hrach

majitel

Otevřenost, osobní přístup a přímé jednání, to je to, na čem si naše firma zakládá. Prodej ojetých automobilů, je specifická záležitost a už předem vyvolává pochybnosti a obavu. U nás můžete mít jistotu, že víte co kupujete. Každá používaná věc se opotřebuje. U nás ale budete znát stav v jakém se daný automobil nachází a jaké případné investice vás čekají.

Jak najít to správné vozidlo pro vás?

Servisu a prodeji osobních automobilů se naše firma věnuje již několik let. Za tu dobu si můžeme dovolit říci, že mnohému, ohledně ojetých automobilů, rozumíme. Proto s vámi jednáme otevřeně a narovinu. Prodejní cena není vše, proto chceme, abyste věděli, co u nás kupujete. Máme za sebou stovky prodaných vozidel a spokojených klientů.

 • 9+

  let praxe

 • 500+

  prodaných vozidel

 • 2

  provozovny

 • 100+

  vozidel k prodeji

Podporujeme Athelas, domácí hospic

Domácí (mobilní) hospicová péče je specializovaná paliativní péče poskytovaná v přirozeném prostředí pacienta, který se nachází v pokročilé nebo konečné fázi nevyléčitelného onemocnění. Hospicová péče je komplexní a snaží se uspokojit jak fyzické, tak i psychické, sociální a duchovní potřeby nemocného. Proto náš tým tvoří lékaři, zdravotní sestry, sociální pracovnice, zdravotní sestřičky, psychoterapeut a duchovní. Zdravotní tým je pacientovi i jeho blízkým k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.
Díky autu poskytnutému od AutoHrach mohou zdravotní sestřičky navštěvovat pacienty dle jejich potřeb.

Potřebujete auto?
+420 704 239 239

Naše kompletní nabídka

Partneři